İçeriğe Atla Menüye Atla
 

IV. Geleneksel AFAD Çalışanları Masa Tenisi Turnuvası Tamamlandı 15 Mayıs 2018

AFAD Başkanlığımızda 12 Mart 2018 tarihinde başlatılan IV. Geleneksel AFAD Çalışanları Masa Tenisi Turnuvası 14 Mayıs 2018 Pazartesi günü oynanan final maçı ile tamamlandı.
 
Dilaver Özyılmaz ile Ferit Şen arasında geçen final müsabakasında gülen taraf 3:2'lik skorla Ferit Şen oldu. Final maçı öncesinde ise AFAD Masa Tenisi Takımı oyuncularından Ersoy Önemli ve Taha Yasin Çakmak bir gösteri maçı yaptılar. Her iki maçı da seyirciler büyük bir keyifle izlediler. Seyircilerle birlikte bir aile fotografı çektirildikten sonra organizasyon sonlandırıldı.
 
Maç sonunda konuşan AFAD GSK Başkanı Ömer BOZKURT; "Bu tarz organizasyonlar personel motivasyonu, kurumsal iletişim ve etkileşim ile aidiyet duygularının pekiştirilmesi açısından önemlidir. Mesai arkadaşlarımızdan farklı branşlarda yeni turnuvaların yapılması yönünde talepler alıyoruz. Biz de kulüp olarak bu durumu önemsiyoruz. İnşallah Ramazan ayından sonra yeni turnuva ve organizasyonlarla tekrar buluşmayı planlıyoruz." dedi.
 
Ayrıca Başkanlık Makamında yapılan ödül töreninde AFAD Başkanı sayın Dr. Mehmet Güllüoğlu dereceye girenlere kupa ve madalyalarını takdim etti.
 
AFAD Gençlik ve Spor Kulübü olarak turnuvada şampiyonluğa ulaşan Ferit Şen'i tebrik ediyor, katılımlarından dolayı İrfan Keskin, Mustafa Esin, Bilal Karataş başkanlarımıza ve Başkanlık personelimize teşekkür ediyoruz.
İlgili Haberler