İçeriğe Atla Menüye Atla
 

AFAD Çalışanları Masa Tenisi Turnuvası 22 Şubat 2018

Geleneksel AFAD Çalışanları Masa Tenisi Turnuvası'nın dördüncüsünün düzenlenmesi planlanmaktadır. Turnuva, bayan ve erkek olmak üzere iki ayrı kategoride yapılacak olup AFAD Gençlik ve Spor Kulübü Başkanlığımızın koordinesinde gerçekleşecektir. Sıralamalarda ilk 3'e girenler için ödül töreni düzenlenecek ve kendilerine madalya takdim edilecektir. AFAD Masa Tenisi Takımı oyuncuları turnuvaya katılım sağlamayacak, turnuvada sadece hakemlik yapacaklardır.
 
12 Mart 2018 tarihinde başlaması planlanan IV. Geleneksel AFAD Çalışanları Masa Tenisi Turnuvası'na katılmak isteyenler, en geç 6 Mart 2018 tarihi mesai bitimine kadar gsk@afad.gov.tr adresine isimlerini bildirmeleri gerekmektedir.
 
Hep beraber eğlenceli bir şekilde spor yapabilme hedefiyle, -1. kat AFAD Spor Salonunda düzenlenmesi planlanan turnuvaya her personelin teşrifi ayrı bir renk vereceğinden katılımlarınızı bekliyoruz.
 
Aklınıza takılan her türlü konu ile ilgili bilgi almak için AFAD Gençlik ve Spor Kulübü Başkanlığına ulaşabilirsiniz (2951).
 
AFAD Gençlik ve Spor Kulübü Başkanlığı (AFAD GSK)
 
 
İlgili Haberler