İçeriğe Atla Menüye Atla
 
RSS

Faaliyetlerimiz

57. Alay Vefa Sürüşüne Katılıyoruz 23 Mayıs 2018
foto
AFAD Gençlik ve Spor Kulübü Bisiklet Takımı olarak Ankara-Çanakkale arası 653 km'lik "57. Alay Vefa Sürüşü"ne katılım sağlıyoruz. AFAD Gençlik ve Spor Kulübü olarak sporcularımıza başarılar diliyoruz.
[Devamı]
III. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası 06 Nisan 2018
foto
5-8 Nisan 2018 tarihleri arasında, Alperen Atabey anısına Antalya'da düzenlenen III. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Turnuvasına, AFAD Gençlik ve Spor Kulübü olarak 6 erkek 5 bayan sporcu ile katılım sağlamış bulunmaktayız. AFAD GSK Kick Boks takımımızda bulunan sporcularımıza turnuvada başarılar dileriz.
[Devamı]
AFAD Çalışanları Masa Tenisi Turnuvası 23 Şubat 2018
foto
Geleneksel AFAD Çalışanları Masa Tenisi Turnuvası'nın dördüncüsünün düzenlenmesi planlanmaktadır. Turnuva, bayan ve erkek olmak üzere iki ayrı kategoride yapılacak olup AFAD Gençlik ve Spor Kulübü Başkanlığımızın koordinesinde gerçekleşecektir. Sıralamalarda ilk 3'e girenler için ödül töreni düzenlenecek ve kendilerine madalya takdim edilecektir. AFAD Masa Tenisi Takımı oyuncuları turnuvaya katılım sağlamayacak, turnuvada sadece hakemlik yapacaklardır. 12 Mart 2018 tarihinde başlaması planlanan IV. Geleneksel AFAD Çalışanları Masa Tenisi Turnuvası'na katılmak isteyenler, en geç 6 Mart 2018 tarihi mesai bitimine kadar gsk@afad.gov.tr adresine isimlerini bildirmeleri gerekmektedir. Hep beraber eğlenceli bir şekilde spor yapabilme hedefiyle, -1. kat AFAD Spor Salonunda düzenlenmesi planlanan ...
[Devamı]
Türkiye Muay Thai Şampiyonası 14 Şubat 2018
foto
13-18 Şubat tarihleri arasında Antalya'da düzenlenen Türkiye Muay Thai Şampiyonasına AFAD Gençlik ve Spor Kulübü olarak 5 bayan ve 1 erkek olmak üzere toplam 6 sporcu ve 1 antrenör ile katılım sağlamış bulunmaktayız. Sporcularımıza Türkiye Muay Thai Şampiyonasında başarılar diliyoruz...
[Devamı]
Personelimize ve Personel Çocuklarına Özel Ücretsiz Taekwondo ve Kick Boks Kursları 30 Ocak 2018
foto
Kıymetli Mesai Arkadaşlarımız; AFAD Gençlik ve Spor Kulübü tarafından, branşlarında uzman antrenörler eşliğinde personelimize ve personel çocuklarına özel ücretsiz olarak verilmesi planlanan Taekwondo ve Kick Boks kursları için kayıtlar başlamıştır. Personelimize Pazartesi ve Çarşamba günleri saat 18:00-19:00 arasında Kick Boks, personel çocuklarına Cumartesi ve Pazar günleri saat 14:00-15:00 arasında Taekwondo kursları verilecektir. Taekwondo kursu için son müracaat tarihi 9 Şubat 2018 Cuma günü, kurs başlangıç tarihi ise 10 Şubat 2018 Cumartesi günüdür. Kick Boks kursu için son müracaat tarihi 16 Şubat 2018 Cuma günü, kurs başlangıç tarihi ise 19 Şubat Pazartesi günüdür. Kayıt evrakları; nüfus cüzdanı fotokopisi, 3 adet resim ve sağlık raporu olup sağlık raporunda "Lisans" kutucuğu işare...
[Devamı]
Büyükler Türkiye Taekwondo Şampiyonası 22 Ocak 2018
foto
24-28 Ocak 2018 tarihleri arasında Antalya'da düzenlenecek olan "İsmet Iraz" Büyükler Türkiye Taekwondo Şampiyonasına AFAD Gençlik ve Spor Kulübü olarak 2 sporcu ve 1 antrenör ile katılım sağlanacaktır. Türkiye Şampiyonasına katılan taekwondocularımıza başarılar diliyoruz.
[Devamı]
Masa Tenisi Ankara Veteranlar Turnuvası 22 Ocak 2018
foto
20-21 Ocak 2018 tarihlerinde Ankara'nın Mamak ilçesinde düzenlenen Masa Tenisi Veteranlar Turnuvasına AFAD Gençlik ve Spor Kulübü sporcularından 2 sporcu ile katılım sağlanmıştır. Turnuvaya katılan sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
[Devamı]
Muay Thai Ankara İl Seçmesi 22 Ocak 2018
foto
19-21 Ocak tarihleri arasında düzenlenen Muay Thai Ankara İl Seçmesine AFAD Gençlik ve Spor Kulübü olarak 7 bayan ve 4 erkek olmak üzere toplam 11 sporcu ile katılım sağlamış bulunmaktayız. Dereceye giren sporcularımıza Türkiye Muay Thai Şampiyonasında başarılar dileriz...
[Devamı]
Ankara Yıldızlar Güreş Şampiyonası 15 Ocak 2018
foto
11-12 Ocak 2018 tarihlerinde Ankara Yaşar Doğu Kapalı Spor Salonunda düzenlenen Yıldızlar Ankara Güreş Şampiyonasında, AFAD Gençlik ve Spor Kulübümüzün alt yapıdan yetişen sporcusu Mehmet Alperen Yıldırım 71 kg da mindere çıktı. İyi bir performans sergilemesine rağmen Mehmet Alperen dereceye giremedi.
[Devamı]
Türkiye Gençler Taekwondo Şampiyonasına İştirak Ediyoruz 11 Ocak 2018
foto
11-14 Ocak tarihleri arasında Antalya'da düzenlenen Türkiye Gençler Taekwondo Şampiyonasına AFAD Gençlik ve Spor Kulübü olarak 1 bayan ve 1 erkek olmak üzere 2 sporcu ile katılım sağlamış bulunmaktayız. Genç sporcularımıza çıkacakları müsabakalarda başarılar diliyoruz.
[Devamı]
Sayfalar: 12