İçeriğe Atla Menüye Atla
 

Kulüp Başkanı

AFAD Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı

GSKBaşkanı

Kulüp Başkanı Sayın Ömer BOZKURT

@bozkurtomerf

Ömer BOZKURT, 1977 yılında Kırıkkale’de doğdu.

Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünü bitirdi. Hacettepe Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümünü kazandı. Yabancı Diller Yüksekokulunda bir yıl İngilizce hazırlık gördükten sonra iş durumu nedeniyle mühendislik fakültesini bıraktı. Halen Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsünde “Afet Yönetimi” yüksek lisans programına devam etmektedir.

Temmuz 2006 tarihinde Kırıkkale Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı mahkemeler kaleminde memuriyet hayatına adım atan BOZKURT, 2010 ve 2011 yıllarında Sulakyurt ve Delice ilçe adliyelerinde vekaleten Yazı İşleri Müdürlüğü, İcra Müdürlüğü ve Noterlik görevlerinde bulundu.

Mayıs 2011 tarihinde Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığına naklen atandı. Mart 2013 tarihinden itibaren AFAD Hukuk Müşavirliğinde İdari İşler Çalışma Grup Başkanı, Ocak 2014 tarihinden itibaren Hukuk Yazı İşleri Çalışma Grup Başkanı olarak görev yaptı.

Çeşitli zamanlarda katıldığı, Liderlik ve Etkin Yöneticilik, Birey ve Aileler İçin Afet Bilinci, Proje Yönetimi, Kamu İhale Mevzuatı, Sözleşmeler Hukuku ve İstinaf, İcra Takibi ve Arabuluculuk, Araştırma Teknikleri ve Rapor Yazımı, Sunum Hazırlama Teknikleri gibi eğitimleri başarı ile tamamlayan Ömer BOZKURT, Temel Afet Bilinci Eğitmeni olup ayrıca AFAD Stratejik Planı Komisyonu ve AFAD İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulu üyesidir.

Çok küçük yaşlarda spora başlayarak taekwondo, masa tenisi, satranç, kick boks, futbol, bocce, bilardo, yakın savunma gibi bir çok branşta lisanslı olarak aktif spor yaptı. Aynı zamanda katıldığı kurs ve eğitimlerde başarı sağlayarak antrenörlük, eğitmenlik ve hakemlik sertifikalarını almaya hak kazandı. Daha önce farklı spor kulüplerinde yönetim kurulu üyelikleri de yapan BOZKURT,  Nisan 2017 tarihinde yapılan ilk olağan genel kurulda kurucu yönetim kurulu üyesi olduğu AFAD Gençlik ve Spor Kulübü'ne Başkan olarak seçildi.

Orta seviye İngilizce bilen Ömer BOZKURT, evli ve iki çocuk babasıdır.