İçeriğe Atla Menüye Atla
 
RSS

Haber - Duyuru

Türkiye Masa Tenisi Milli Takım Ferdi Seçme Yarışması Başarı ile Tamamlandı 17 Ekim 2018
foto
13-14 Ekim tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen Masa Tenisi Küçükler Milli Takım Ferdi Seçme Yarışmasına 3 bayan sporcu ile katılım sağladık. Toplamda 124 bayan (küçük) sporcu bulunan seçmelerde sporcularımızdan Ayten ULUTAŞ ve Aysima GÜN madalya kazanmayı başardılar. Seçmelerde, AFAD Gençlik ve Spor Kulübü sporcularımızdan Ayten ULUTAŞ gümüş madalya Aysima GÜN ise bronz madalya kazanarak bizlere haklı bir gurur yaşattılar. AFAD Gençlik ve Spor Kulübü olarak küçük sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
[Devamı]
Türkiye Kick Boks Şampiyonasında Boş Geçmedik 17 Temmuz 2018
foto
AFAD Gençlik ve Spor Kulübü olarak, 3-11 Temmuz 2018 tarihleri arasında Elazığ'da yapılan Türkiye Kick Boks Şampiyonasına 3 erkek 1 bayan olmak üzere toplam 4 sporcu ile katılım sağladık. Kulübümüz adına turnuvaya katılan sporcularımızın dördü de zorlu mücadeleler sonucunda madalya kazanarak Ankara'ya dönmüşlerdir.
[Devamı]
Kulübümüzün II. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi 26 Haziran 2018
foto
Kulübümüzün II. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı 20 Haziran 2018 tarihinde, üyelerin büyük çoğunluğunun katılımı ile gerçekleştirilmiştir. Zorunlu organlardan yönetim kurulu ve denetim kurulu üyeleri yeniden oluşturulmuştur.
[Devamı]
AFAD GSK Taekwondo Kuşak Sınavı Tamamlandı 12 Haziran 2018
foto
AFAD Gençlik ve Spor Kulübü Taekwondo kursunda kuşak sınavımız 10 Haziran Pazar günü keyifli bir şekilde gerçekleşmiştir. Kuşak sınavında çocuklarımızın yanı sıra kulüp personelimiz, aileler ve antrenörlerimiz de hazır bulunmuşlardır.
[Devamı]
Taekwondo Kuşak Sınavı Duyurusu 01 Haziran 2018
foto
Taekwondo kursumuza aktif olarak devam eden çocuklarımızın bir üst kuşağa geçmelerini sağlamak amacıyla 10 Haziran 2018 Pazar günü saat 13:30'da AFAD Spor Salonunda kuşak sınavı yapılması planlanmaktadır. Sınav sonucu, resmi olarak bir tutanak ile kayıt altına alınacak ve Türkiye Taekwondo Federasyonu'na bildirilecektir. Evraklarında eksiklik bulunanlar sınava katılamayacağından dolayı, sınav tarihinden önce bu evrakları tamamlamaları gerekmektedir. AFAD Gençlik ve Spor Kulübü olarak kuşak sınavına girecek tüm sporcularımıza başarılar dileriz.
[Devamı]
Kulüp Başkanımız Personel Çocukları İle Antrenman Yaptı 29 Mayıs 2018
foto
AFAD personel çocuklarına hafta sonu verilen taekwondo kursu büyük bir keyifle devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sonundaki antrenmanda, kulüp başkanı Ömer BOZKURT antrenörlük yaparak sporcularla tek tek ilgilendi. Yapılacak olan kuşak sınavı öncesinde, sınava hazırlık niteliğinde bir antrenman gerçekleştirildi. Bozkurt, çocukları tek tek çıkartıp hareket yaptırarak onları sınav ortamına hazırladı.
[Devamı]
IV. Geleneksel AFAD Çalışanları Masa Tenisi Turnuvası Tamamlandı 15 Mayıs 2018
foto
AFAD Başkanlığımızda 12 Mart 2018 tarihinde başlatılan IV. Geleneksel AFAD Çalışanları Masa Tenisi Turnuvası 14 Mayıs 2018 Pazartesi günü oynanan final maçı ile tamamlandı. Dilaver Özyılmaz ile Ferit Şen arasında geçen final müsabakasında gülen taraf 3:2'lik skorla Ferit Şen oldu. Final maçı öncesinde ise AFAD Masa Tenisi Takımı oyuncularından Ersoy Önemli ve Taha Yasin Çakmak bir gösteri maçı yaptılar. Her iki maçı da seyirciler büyük bir keyifle izlediler. Seyircilerle birlikte bir aile fotografı çektirildikten sonra organizasyon sonlandırıldı. Maç sonunda konuşan AFAD GSK Başkanı Ömer BOZKURT; "Bu tarz organizasyonlar personel motivasyonu, kurumsal iletişim ve etkileşim ile aidiyet duygularının pekiştirilmesi açısından önemlidir. Mesai arkadaşlarımızdan farklı branşlarda yeni turnuvalar...
[Devamı]
2017-2018 Ankara Kuruluşlar Masa Tenisi 1. Ligi Tamamlandı 13 Mayıs 2018
foto
AFAD Başkanlık olarak da katılım sağladığımız Ankara Kuruluşlar Masa Tenisi 1. Ligi 2017-2018 sezonu, erteleme maçları da tamamlanarak sona ermiş bulunmaktadır. Kurum personelimizden oluşan AFAD Masa Tenisi Takımımız sezon boyunca elinden gelenin en iyisini yaparak ligi aynı puana sahip Yıldırım Beyazıt Üniversitesinin altında altıncı sırada bitirebilmiştir. Neredeyse tüm takımların eşit güçte yarıştığı ligte sezon boyu heyecan sürmüş ve AFAD Masa Tenisi Takımımız 12 galibiyet ile 34 puan almayı başarmıştır.
[Devamı]
Bisiklet Takımımızdan Türkiye Rekoru 03 Mayıs 2018
foto
57. Alay Vefa Yürüyüşüne katılarak Ankara-Çanakkale arası 653 km lik yolu 23 saat 55 dakikada (molalar dahil) tamamlayan AFAD GSK sporcularımız aynı zamanda Türkiye rekoruna da imza atmışlardır. Kocadere kamp alanında yapılan ödül töreninde, sporcularımız Ömer Faruk YILDIZ, Ayhan DAŞ ve Mustafa YERLİ'ye plaket ve madalyaları Proje ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Sn. Ahmet Ermiş tarafından takdim edilmiştir. Ödül töreni sonrasında Gençlik ve Spor Bakanı Sn. Dr. Osman Aşkın BAK kendileri ile yakından ilgilenerek kırılan TÜRKİYE rekoru için tebrik etmiş ve başarılarının devamını dilemiştir.
[Devamı]
III. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Turnuvasında Büyük Başarı 09 Nisan 2018
foto
5-8 Nisan 2018 tarihleri arasında, Alperen Atabey anısına Antalya'da düzenlenen III. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Turnuvasında, AFAD Gençlik ve Spor Kulübü olarak 1 altın, 1 gümüş ve 4 bronz olmak üzere toplamda 6 madalya kazandık.
[Devamı]
Sayfalar: 123456