İçeriğe Atla Menüye Atla
 
RSS

Haber - Duyuru

IV. Geleneksel AFAD Çalışanları Masa Tenisi Turnuvası Tamamlandı 15 Mayıs 2018
foto
AFAD Başkanlığımızda 12 Mart 2018 tarihinde başlatılan IV. Geleneksel AFAD Çalışanları Masa Tenisi Turnuvası 14 Mayıs 2018 Pazartesi günü oynanan final maçı ile tamamlandı. Dilaver Özyılmaz ile Ferit Şen arasında geçen final müsabakasında gülen taraf 3:2'lik skorla Ferit Şen oldu. Final maçı öncesinde ise AFAD Masa Tenisi Takımı oyuncularından Ersoy Önemli ve Taha Yasin Çakmak bir gösteri maçı yaptılar. Her iki maçı da seyirciler büyük bir keyifle izlediler. Seyircilerle birlikte bir aile fotografı çektirildikten sonra organizasyon sonlandırıldı. Maç sonunda konuşan AFAD GSK Başkanı Ömer BOZKURT; "Bu tarz organizasyonlar personel motivasyonu, kurumsal iletişim ve etkileşim ile aidiyet duygularının pekiştirilmesi açısından önemlidir. Mesai arkadaşlarımızdan farklı branşlarda yeni turnuvalar...
[Devamı]
2017-2018 Ankara Kuruluşlar Masa Tenisi 1. Ligi Tamamlandı 13 Mayıs 2018
foto
AFAD Başkanlık olarak da katılım sağladığımız Ankara Kuruluşlar Masa Tenisi 1. Ligi 2017-2018 sezonu, erteleme maçları da tamamlanarak sona ermiş bulunmaktadır. Kurum personelimizden oluşan AFAD Masa Tenisi Takımımız sezon boyunca elinden gelenin en iyisini yaparak ligi aynı puana sahip Yıldırım Beyazıt Üniversitesinin altında altıncı sırada bitirebilmiştir. Neredeyse tüm takımların eşit güçte yarıştığı ligte sezon boyu heyecan sürmüş ve AFAD Masa Tenisi Takımımız 12 galibiyet ile 34 puan almayı başarmıştır.
[Devamı]
Bisiklet Takımımızdan Türkiye Rekoru 03 Mayıs 2018
foto
57. Alay Vefa Yürüyüşüne katılarak Ankara-Çanakkale arası 653 km lik yolu 23 saat 55 dakikada (molalar dahil) tamamlayan AFAD GSK sporcularımız aynı zamanda Türkiye rekoruna da imza atmışlardır. Kocadere kamp alanında yapılan ödül töreninde, sporcularımız Ömer Faruk YILDIZ, Ayhan DAŞ ve Mustafa YERLİ'ye plaket ve madalyaları Proje ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Sn. Ahmet Ermiş tarafından takdim edilmiştir. Ödül töreni sonrasında Gençlik ve Spor Bakanı Sn. Dr. Osman Aşkın BAK kendileri ile yakından ilgilenerek kırılan TÜRKİYE rekoru için tebrik etmiş ve başarılarının devamını dilemiştir.
[Devamı]
III. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Turnuvasında Büyük Başarı 09 Nisan 2018
foto
5-8 Nisan 2018 tarihleri arasında, Alperen Atabey anısına Antalya'da düzenlenen III. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Turnuvasında, AFAD Gençlik ve Spor Kulübü olarak 1 altın, 1 gümüş ve 4 bronz olmak üzere toplamda 6 madalya kazandık.
[Devamı]
Bocce'de Türkiye İkincisi Olarak 1. Lige Yükseldik 02 Nisan 2018
foto
Türkiye Bocce İkinci Ligi, 30 Mart-1 Nisan tarihleri arasında Kemer'de yapılan Volo etapları ile tamamlandı. 22 takımla oynanan ikinci ligde şampiyonluk mücadelesi 3 takım arasında geçti. Bu takımlardan 35 puana ulaşan Çorum Belediyesi Spor şampiyonluğa imza atarken, 34 puanlı takımlardan AFAD Gençlik ve Spor Kulübümüz ikinci, Türkgücü Ülküspor ise üçüncü sırada yer aldı. Bu üç takımla birlikte, 27 puanla dördüncü sıraya yerleşen Kırıkkale GHSİM Spor Kulübü birinci lige yükselen 4 takım oldu. İkinci ligde son 6 sırada kalan şu takımlar ise üçüncü lige düştü; Yıldırım Spor, Ankara Bocce, Demirtaş Spor, Amasya Gençlik Spor, Astaş Spor ve Mersin Toroslar Spor. Liglerde dereceye giren kulüp ve sporcularına ödülleri Federasyon Başkanı Dr. Ahmet Recep Tekcan, Başkan Vekili Doç. Dr. Mutlu Türkme...
[Devamı]
Sporcumuz Muay Thai Türkiye Milli Takımına Seçildi 27 Mart 2018
foto
13-18 Şubat 2018 tarihleri arasında Antalya'da düzenlenen Türkiye Muay Thai Şampiyonasında birinci olarak altın madalya kazanan AFAD Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Sinem Karakaya, 24-25 Mart 2018 tarihlerinde Adana'da yapılan Muay Thai Türkiye Milli Takım seçmelerine davet edilmiş, yapılan seçmeler sonucunda birinci olarak Muay Thai Dünya Şampiyonasına katılmak üzere Türkiye Milli Takımına alınmıştır.
[Devamı]
Masa Tenisi Turnuvasında Grup Maçları Tamamlandı 23 Mart 2018
foto
AFAD Başkanlığımızda 12 Mart 2018 tarihinde başlatılan IV. Geleneksel AFAD Çalışanları Masa Tenisi Turnuvası'nın grup maçları tamamlanarak bir üst tura çıkmaya hak kazanan oyuncular belirlenmiştir. Gruplarda ilk dört sırada yer alan oyunculara göre çapraz eşlemeler yapılmış ve I. Tur Eleme Fikstürü oluşturulmuştur. Bu fikstüre göre; A ve B grubundan çıkan oyuncuların (Mustafa Kaya-Murat Görmez; Dilaver Özyılmaz-Cengiz Çağırtekin; Fatih Alver-Mustafa Büyüker; Serkan Çelik-Recai Kartal) maçları 27 Mart Salı günü saat 12:30 - 13:30 arasında, C ve D grubundan çıkan oyuncuların (Erdem Özdemir-Engin Sarıçayır; Emcet Eren Demirel-Mustafa Çelebi; Erhan İyiaksu-Yunus Yavaş; Niyazi Çetinkaya-Ferit Şen) maçları ise 29 Mart Perşembe günü saat 12:30 - 13:30 arasında yapılacaktır. Kesinlikle kendi günle...
[Devamı]
AFAD Çalışanları Masa Tenisi Turnuvası 22 Şubat 2018
foto
Geleneksel AFAD Çalışanları Masa Tenisi Turnuvası'nın dördüncüsünün düzenlenmesi planlanmaktadır. Turnuva, bayan ve erkek olmak üzere iki ayrı kategoride yapılacak olup AFAD Gençlik ve Spor Kulübü Başkanlığımızın koordinesinde gerçekleşecektir. Sıralamalarda ilk 3'e girenler için ödül töreni düzenlenecek ve kendilerine madalya takdim edilecektir. AFAD Masa Tenisi Takımı oyuncuları turnuvaya katılım sağlamayacak, turnuvada sadece hakemlik yapacaklardır. 12 Mart 2018 tarihinde başlaması planlanan IV. Geleneksel AFAD Çalışanları Masa Tenisi Turnuvası'na katılmak isteyenler, en geç 6 Mart 2018 tarihi mesai bitimine kadar gsk@afad.gov.tr adresine isimlerini bildirmeleri gerekmektedir. Hep beraber eğlenceli bir şekilde spor yapabilme hedefiyle, -1. kat AFAD Spor Salonunda düzenlenmesi planlanan ...
[Devamı]
Türkiye Muay Thai Şampiyonasından 2 Madalya İle Döndük 19 Şubat 2018
foto
13-18 Şubat tarihleri arasında Antalya'da düzenlenen Türkiye Muay Thai Şampiyonasına AFAD Gençlik ve Spor Kulübü olarak 5 bayan ve 1 erkek olmak üzere toplam 6 sporcu ve 1 antrenör ile katılım sağlanmıştır. Sporcularımızdan Sinem Karakaya birinci olarak altın madalya, Engin Pamuk ise ikinci olarak gümüş madalya kazanmıştır. Diğer sporcularımız derece maçlarında rakiplerine yenilerek elenmiştir. Türkiye Şampiyonu olan sporcumuz Sinem Karakaya ile Türkiye ikincisi olan Engin Pamuk'u tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.
[Devamı]
Çocuklarımıza Özel Taekwondo Kursumuz Başladı 13 Şubat 2018
foto
AFAD Gençlik ve Spor Kulübü Başkanlığımız tarafından hazırlıkları sürdürülen ve günlerdir merakla beklenen Taekwondo kursumuz başladı. Oldukça coşkulu bir şekilde gerçekleşen kursumuza hem aileler hem de çocuklarımız büyük ilgi gösterdi. Kurs süresince çocuklarımızın aldıkları keyif görülmeye değerdi.
[Devamı]
Sayfalar: 12345